Biel i czerń we wnętrzach

Minimalistyczne aranżacje to nadal zupełnie modne rozwiązanie do naszych domów i mieszkań. Biało-czarny salon stanowi o naszym dobrym guście. Jeśli chcesz sprawdzić jak może wyglądać sypialnia w takich barwach, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.

 

Ponadczasowe biel i czerń

 

Biel i czerń ton barwy, które mogą być tłem do dalszych kolorystycznych wariacji, na jakie mamy ochotę w ramach aranżacji wnętrza. Biało-czarne meble, biało-czarne ściany to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na podkreśleniu swojej silnej i niezależnej osobowości. Decydując się na biel i czerń, możesz wybrać ją do salonu urządzanym w stylu klasycznym, nowoczesnym, glamour, industrialnym, a  nawet skandynawskim.

 

Salonowa biel i czerń

 

Do salonu można wybrać białe ściany i czarne meble. Poza tym biel i czerń może występować tutaj w dodatkach jak na przykład poduszkach, narzutach, zasłonach czy dekoracjach.

 

Biało-czarna sypialnia

 

W sypialni musi panować ład i porządek. To miejsce, w którym ma nam się dobrze wypoczywać. Tutaj mamy napawać się także energią na kolejny dzień pracy. Biel i czerń w tej roli sprawdza się idealnie, dlatego bez najmniejszych obaw możemy zdecydować się na przykład na czarną ścianę stanowiącą tło dla białego łóżka. W tego typu wnętrzu przydadzą się lustra optycznie powiększające pomieszczenie.

 

A może biel i czerń w jadalni i kuchni?

 

Nowoczesny styl w kuchni czy jadalni to z całą pewnością biało-czarna kolorystyka. Sprawdzi się ona na ścianach, w ramach mebli i dodatków. Barwy te warto ożywić ciekawym akcentem kolorystycznym w dodatkach na przykład czerwienią, zielenią, pomarańczem, a nawet fioletem.

Artykuł ma 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *