Radosne kolory we wnętrzu

Aranżacje domowe to czysta przyjemność. Dzięki inspiracjom, z jakimi mamy do czynienia dzięki dostępowi do internetu, możemy stworzyć we własnym domu zupełnie oryginalny wystrój. Zacznijmy od kolorów, ponieważ odgrywają one kluczową rolę, jeśli chodzi o ciekawy efekt końcowy, ale też nasze zawsze dobre samopoczucie. Aranżując wnętrze, należy pamiętać o kwestii oddziaływania kolorów na ludzką psychikę. Polecamy więc radosne kolory we wnętrzach.

Dlaczego ciepłe kolory?

Ciepła kolorystyka ma to do siebie, że wywiera na naszą psychikę pozytywny wpływ, a co za tym idzie, jest nam przyjemnie przebywać w takim pomieszczeniu, ale też dobrze jest nam we własnej skórze. Sprawdźmy, jakie barwy tak dobrze oddziałują na nasz organizm.

Żółty i złoty

Żółć dodaje energii. Nie ma się co dziwić, ponieważ to barwa energetycznego słońca. Doskonale nadaje się jako kolor don salonu i jadalni, gdzie mamy napawać się pozytywną energią. Złoty można łączyć z szarościami, zielenią i bielą tworząc w ten sposób oryginalną wariację kolorystyczną we wnętrzu.

O pomarańczu słów kilka

 

Pomarańcz jest zupełnie trafionym pomysłem kolorystycznym do wnętrz w każdym stylu. Dzięki temu, że występuje w wielu odcieniach, właśnie w ten sam sposób możemy użyć go w pomieszczeniu na ścianach oraz w dodatkach. Dla odważnych poleca się połączenia z barwą niebieską, a nawet czerwoną.

Jakie jeszcze radosne kolory do wnętrz?

W ramach aranżacji domowych wnętrz nie należy obawiać się różu i czerwieni. To barwy, które umiejętnie połączone z innymi, stworzą doskonały wystrój we wnętrzu.

Artykuł ma 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *